ХРОНИКА, Аутор: Б. И.
НОВА ВАРОШ
На магистралном путу кроз Нову Варош, на раскрсници за Сјеницу, у поподневним сатима дошло је до саобраћајне незгоде у којој је оборен возач мотора.

Према нашим незваничним информацијама, моториста није тешко повређен.
До незгоде је дошло из још неутврђених разлога, а тачан узрок знаће се након полицијског увиђаја.
– Мотор је стајао на коловозу када сам прошао, ту је и полиција. Сад баш мора да се буде опрезно у саобраћају, јер моториста има на сваком кораку – прича нам један старији Нововарошанин који је тик након незгоде прошао овом деоницом.

Саобраћај се овом деоницом одвијао успорено.
Подсетимо, јуче је на златиборском путу изнад Ужица, о чему смо већ и писали, такође дошло до тешке саобраћајне незгоде у којој се моториста закуцао у потпорни зид изнад коловоза.
(Новости западне Србије)
