ДРУШТВО
ПРИБОЈ
Несвакидашња сцена изненадила је грађане који су се кретали магистралом кроз Прибој.

На путу, код фирме ЕС Турс, на скретању према Болници, из за сада непознатих разлога на коловозу се нашао мртвачки сандук са покојником.
Према незваничним информацијама, претпоставља се да је сандук испао из возила којим је превожен покојник.
Један од возача који је у том тренутку наишао одмах је обавестио надлежне службе, након чега су реаговали радници. Сандук је убрзо уклоњен са магистрале, а тело покојника враћено породици.
За сада нема званичних информација о околностима под којима је дошло до овог инцидента.
(ПП Медиа)
