Хапшење у Прибоју: Физички напали суграђанина

Аутор: Б.И. / НЗС

ПРИБОЈ

Фото Б.Илић

Припадници Министарства унутрашњих послова у Пријепољу, у сарадњи са Основним јавним тужилаштвом у Пријепољу, ухапсили су  Н. К. (1979), М. Л. (2003) и А. Л. (1979) из Прибоја, због постојања основа сумње да су извршили кривично дело насилничко понашање.

Сумња се да су они у једном угоститељском објекту у Прибоју, након краће вербалне расправе, задали више повреда тридесетједногодишњем мушкарцу. 

Одређено им је задржавање до 48 сати и они ће уз кривичну пријаву бити приведени надлежном тужиоцу.

(МУП)