Аутор: Б.И. / НЗС
ПРИБОЈ

Припадници Министарства унутрашњих послова у Пријепољу, у сарадњи са Основним јавним тужилаштвом у Пријепољу, ухапсили су Н. К. (1979), М. Л. (2003) и А. Л. (1979) из Прибоја, због постојања основа сумње да су извршили кривично дело насилничко понашање.
Сумња се да су они у једном угоститељском објекту у Прибоју, након краће вербалне расправе, задали више повреда тридесетједногодишњем мушкарцу.
Одређено им је задржавање до 48 сати и они ће уз кривичну пријаву бити приведени надлежном тужиоцу.
(МУП)
